0%

Değişim Yönetimi

Ana Sayfa / Eğitim & Sertifikasyon / Değişim Yönetimi

Değişim Yönetimi Eğitimleri

  • Kişisel Farkındalık Eğitimi

 

Bireysel farkındalık kurumsal performansı olumlu yönde etkileyen güçlü faktörlerden bir tanesidir. Bireysel farkındalığın arttırılmasını hedefleyen eğitimin detaylarına eğitim sayfasından ulaşabilirsiniz.

  • Değişim Liderliği Eğitimi

 

Kişisel farkındalığı artırmayı ve bireydeki değişimi tetikleyerek, bireyi değişimin doğası ile tanıştırmayı ve değişimin yolcuğuluğunda faydalanabileceği araçlarla donatmayı hedefleyen eğitimin detaylarına eğitim sayfasından ulaşabilirsiniz.

  • Koçluk Becerileri Eğitimi

 

Koçluk yapacak yöneticilerin ekiplerindeki farkındalığı iletişim sürecinde sorduğu güçlü sorularla artırmayı, problem çözme sürecini destekleyip motivasyonu olumlu yönde etkilemeyi ve ekip performansını artırmayı hedefleyen eğitimin detaylarına eğitim sayfasından ulaşabilirsiniz.

  • Yüksek Performanslı Ekip Eğitimi 

 

Yöneticilerin yönetim becerilerini ekip performansını artırmaya yönelik araç setleriyle güçlendirmeyi hedefleyen eğitimin detaylarına eğitim sayfasından ulaşabilirsiniz.

  • Eğitmen Eğitimi

 

Yetişkin öğrenim döngüsü, öğrenim stilleri ve ‘SMART’ tipleme, deneyimsel öğrenim prensipleri, eğitim modları, özgüvenli sunum ve kolaylaştırıcı rolü, içerik şekillendirme metotları ve zor katılımcı yönetimi alanlarında bireyi eğitmen olarak yetiştirmeyi amaçlayan eğitimin detaylarına eğitim sayfasından ulaşabilirsiniz.