0%

Koçluk

Ana Sayfa / Koçluk

Koçluk Faaliyetleri

Proje Koçluğu

Çalışma alanlarına yönelik yönetim danışmanlığı yaptığı dönüşüm programlarında ve verdiği proje bazlı eğitimlerde projelerin ilerleyişini düzenli olarak desteklemek için proje koçluğu yapar.

Düzenli proje koçluğu:

  • Metodolojinin doğru şekilde uygulanmasını ve projenin doğru rotada ilerlemesini sağlar
  • Projenin bağımsız bir göz tarafından düzenli şekilde değerlendirilmesini mümkün kılar
  • Projeye belli bir tempo kazandırır ve diğer öncelikler arasında geri plana düşmemesini garanti altına alır
  • Projeler arası yaklaşım, uygulama ve sunum tutarlılığı sağlar.

 

Lider Koçluğu

Herkesin lider ve doğuştan yaratıcı, potansiyel ihtiva eden bir bütün olduğuna inanır.

Co-active lider her durumda anda kalarak ‘yapma’ ve ‘olma’ dengesini kurar. Bu denge çerçevesinde seçim özgürlüğünü kullanır, aldığı kararlarla kendi dünyasını yaratır ve çevresini etkiler.

Devrim Zümrütkaya verdiği lider koçluğuyla liderlerin içlerindeki potansiyeli kısıtlayan limit koyucuları bulmalarına destek olur, konfor alanlarını zorlar ve dönüştürücü deneyimler yaşamalarına olanak sağlar.

 

Kişisel Koçluk

Hayal ettiğiniz yaşamı koçluk ilişkisiyle tasarlamanıza yardımcı olur, yaşam kalitenizi artırmanız ve istediğiniz yaşamı inşa etmeniz için bireysel farkındalık kazanmanızı destekler.

Model

Devrim Zümrütkaya CTI ve ICF akredite Co-active koçtur (CPCC). Koçluk yaparken Co-active Modeli kullanır. Gestalt yaklaşımına olan özel ilgisinden ötürü modeli gestalt araçları ile zenginleştirmiştir.

(*) Devrim Zümrütkaya Hanna Nita Scherler’in 2 senelik Gestalt, 1 senelik Gestalt Practicum ve 1 senelik Bilinç Düzeyleri Programlar’ına katılmıştır.

 

Detaylı bilgi almak için formumuzu doldurun sizi arayalım.