0%

Hakkında

Ana Sayfa / Hakkında
devrim-zumrutkaya

DEVRİM ZÜMRÜTKAYA

Devrim Zümrütkaya’nın en büyük tutkusu etkili yöntemler kullanarak iş sorunlarına çözüm üretmektir. Yaptığı her şeyin merkezine metodolojiyi koyar çünkü etkili yöntemlerin öğrenmeyi ve dolayısıyla kuruluşların rekabet güçlerini artırmaları için büyümeyi mümkün kıldığına inanır.

İş hayatına PwC Denetim Hizmetleri Bölümü’nde denetçi olarak başlamış kurumsal firmalarda üst düzey finans ve mali işler yöneticiliği görevlerinde bulunmuş, en son Borusan Grubu’nun Caterpillar Temsilciliği’nde strateji ve iş mükemmelliğinden sorumlu üst düzey yöneticiliği yapmıştır.

2002 yılında Borusan Grubu’nun ilk dalga Siyah Kuşaklarından biri olarak seçilmiş, daha sonra Usta Siyah Kuşak sertifikasını almış, takiben grubun İş Mükemmelliği liderliğine atanmıştır. Grubun Yalın Altı Sigma alt yapısını kurmuş, tüm grup şirketlerinde Yalın ve Yalın Altı Sigma programını yönetmiştir. Yalın’ı 6 Sigma ile entegre etme görevini üstlenmiştir. Görev süresi boyunca 1,500’ün üzerinde proje başarı ile tamamlanmıştır. Borusan şirketlerinde stratejik yeterlilik ve perspektif konularına öncülük etmiş, Caterpillar Türkiye Temsilciliği’nde strateji liderliğini üstlenmiştir. Her kademede değişim liderliği görevinde bulunmuş, değişim liderleri yetiştirmiştir.

Farklı sektörlerde stratejik planlama, Yalın 6 Sigma program yönetimi, çevik proje yönetimi, tasarım-inovasyon ve değişim yönetimi konularında derin tecrübeye sahip olmakla beraber co-active koçtur.